Masazh sheshoj dhe buzëqeshje


 • Honey suvatuar!
 • Massage Technique

 • "Në njerëz mbipeshë yndyrë
  sags nën ndikimin e gravitetit dhe dimples veta të mbuluara. Në
  Ajo është bërë modë për të thirrur këtë celulitit yndyrë. Duket pothuajse
  të gjitha gratë në moshë të vjetër "-
  histori "Libri i fytyrës dhe trupit", lëshuar në Minsk deri në 1993.
  "Shaking moment në zhvillimin e celulitit mund të jetë adoleshencë,
  shtatzënia, fillimi dhe fundi i pranimit kursit
  pilula kontraceptive "- informon portaleve moderne të internetit. Po
  Ka bukuri moderne mësuar pothuajse nga klasa e 8 për të studiuar ijet e tyre
  dhe mollaqe mbi temën e "lëvozhgë portokalli" squeezing lëkurën me gishtat tuaj dhe foto

  i qartë. Si mund që të jetë?

  Ju lutem vini re - dy fazat e para të celulitit (një total prej
  katër) luftojë atë relativisht e lehtë.

  Në përgjithësi, "hladkokozhesti" promovon jetë të ulur,
  të shëndetshme të hahet (sidomos sallata dhe perime), TCI alkoolit az dhe duhani. Por i jashtëm
  Ndikimi në "terren kodrinor", gjithashtu nuk është anuluar.


  Honey suvatuar!


  Ekzistojnë tri lloje të anti-celulitit masazh:

 • Sipërfaqe totale
  (Stroke, lëvizje rastyrayuschye drejt limfatik madh
  nyjet), qëllimi kryesor - për të aktivizuar kapilarët limfatike;
 • Lokale (goditje, fshij dhe gatuaj
  lëvizje, zonat problem masazh, mollaqe, krahun, trajtimin projektimi


  nyjet kryesore limfatike), qëllimi kryesor - rivitalizimi i
  limfatike capillaries mbledhësit;
 • Trajtimi lokal
  (Fërkim dhe shtrihen masazh, masazh mjaltë, masazh me ekstrakte alga deti):
  Qëllimi kryesor - eliminimin e toksinave dhe mbeturinave.

 • Massage Technique

 • Një goditje rrethore (të përdorura për njësitë përpunuese
  limfatike në qafë dhe fytyrë);
 • Lëkurë Teknologji Pump (pacientit përplasja me pëllëmbë dhe
  Gishtat masazh n%
  D0? Pads Chynaetsya e gishtat dhe skajet palme,
  Ndikimi i lëvizjeve të kryera ovale në drejtimin aktual të limfatike);
 • "Scoops" (masazh dore është duke u mbështetur në

  gishtat lëvizjet kujton një lëvizje të tjerr) të përdorur për masazh terapeutik;
 • Makinerisë rrotulluese (kontakti me lëkurë të pacientit fillon
  thumb, pastaj gjitha roundabouts tjera në drejtim të rrymës
  limfatike kompleton lëvizjen dore, duke rritur presionin në lëkurë). Ju mund të marrin ato
  miratuar. Well, I liked masazh mjaltë, ajo është seanca e pamundur
  vetë - e rekomanduar!
 • Pra, ne kemi nevojë mjaltë të freskët natyrore me lule pa
  aditivëve (kofshët masazh dhe mollaqe mjaftueshme
  dy teaspoons). Rritur në mënyrë të konsiderueshme vaj esencial efekt. Është e mundur
  përdorin një lloj të naftës, por ju mund të përzierje një pak - kombinim të mirë

  vaj dëllinjë me portokalli dhe limoni vaj eukalipt, limon nga
  vaj, një përzierje e limon dhe portokalli. Shuma totale - më pak se 5 pika
  1 lugë mjaltë. Së pari, përzierje të naftës, dhe pastaj të gjithë përzierje është përgatitur.

  Vendoseni atë në pëllëmbë dhe lëvizjet
  SHPËRNDARJA zonë massyruemomu.

  Lëvizjet e teknologjisë është kjo - ju "ngjit"
  dore te trupit, pastaj lot off papritur në drejtimin nga baza
  duart për të ndaluar. Filloni me lëvizje të lehta, gradualisht në rritje forcë
  lidhjes dhe ndarje mprehtësi. Pas një kohë struktura është krejtësisht
  absorbohet në lëkurë, dhe duart fillojnë të shfaqen në masë të bardha-gri - është

  tregon se toksina filloi hequr në mënyrë aktive nga lëkura.

  A nuk merrni me pasion - Sesioni i duhet të zgjasë jo më shumë se 10 minuta, atëherë është koha
  butësisht larë nga mbetjet e mjaltë dhe ujë të ngrohtë për të lyej moisturizer lëkurës.
  Së pari, procedura mund të jetë shumë e dhimbshme dhe lëkura do të mbetet
  bruises. Megjithatë, me kalimin e kohës ajo përshtatet. Kursi i plotë është 15
  Seancat në intervale përmes ditës. Kjo është aq shumë nevojën për arritjen
  efekt maksimal. Le të zbukuruar me dimples vetmi vend që mund të
  të vërtetë të dekoroj!