Getting shpëtoj e urisë për Popullit


Gjithkush që ka ndonjëherë ishte ulur në një dietë, i njohur edhe si ajo është e vështirë për t'i rezistuar të hahet diçka të shijshme. Sidomos është e vështirë në ditët e para të kufizimeve. Megjithatë, jo të gjithë e di se ndjenja e oreksit brutale mund të luaj në qoftë se ju përdorni këshilla e mëposhtme: A nuk heqë dorë në mëngjes dhe rostiçeri më shpesh gjatë ditës. Sigurisht, nuk do të hani sanduiçe me sallam. Një gotë kos, mollë e shijshme, kastravec i freskët ndihmë e madhe zbutur oreksin tuaj. Në salads, shtoni pak fasule dhe bizele, ata janë të mirë shuaj urinë dhe për të përmirësuar tretjen. * Get shpëtoj të mjeteve juridike popullore uria mund të ndihmojë tip bukuritë lindore të cilët pretendojnë se e urisë mund të jetë i hapur, butësisht shtypur jastëk ndërsa gishtin e mesëm për pikë, e cila është e vendosur në mes të buzës së sipërme dhe hundës. * Uria sulmuar, çfarë të bëni?

Nëse ju të gjeni të vështirë të përmbahen nga të hahet për një kohë të gjatë, e vënë në gjellë në tryezën e kuzhinës me trangujve të freskëta (ose të kripura) dhe rostiçeri mbi shëndetin. * Përdorni herbs lehtësimin e urisë.
Nuk është një herbs hidhur - dragua. Nëse ju merrni një zierje e pelin për ushqim - vetëm 1 tbsp. l., ju absolutisht nuk do të hani hotitysya. Gjithashtu përballen me ndjenjën e urisë do të ndihmojë hips supë. Ka bimëve të tjera zvogëlojnë oreksin, të tilla si luleradhiqe. Pour 1 tbsp. l. farmaci grimcuar gjethet e luleradhiqe 1 filxhan ujë të vluar dhe thith ato në ujë të vluar për 6:00. Pini këtë Elixir disa herë gjatë sulmeve të rregullta të urisë. * Mjetet nga komplementit uri karamele mente infuzion.


Më të Shpëlarje gojën me nenexhik ujit. Për përgatitjen e tij në një gotë me ujë të zier pikoj 30 pika tretësirë ​​nenexhik (në dispozicion në barnatore). Më shumë Hani perime - të papërpunuara, kuzhinier atyre salads, supë perimesh, kuzhinier dhe piqem. * Limit futje tuaj të patate. Nëse është e nevojshme, vlim atë në një uniformë ose piqem në furrë. * Mos harroni se shijshëm kafe. Kufizojnë konsumin në 2 gota në ditë. Mos shtoni sheqer në kafe. Better shtoni gjysmë lugë çaji mjaltë në një filxhan. * Para se të hahet, pini një gotë me lëng domate ose një gotë me ujë mineral. Kjo metodë popullor ju ndihmon të hani më pak ushqim. * Sallatë salcë kos në vend të salcë kosi.

Në një dietë të harrojmë gjalpë dhe kafshëve yndyrna. Përdorni vaj të rafinuar perimesh në sasi të kufizuar. * Pas hahet, mos zasydzhuytesya në tryezë. Merrni një shëtitje pas darke. Në këtë kohë të ecin të shëndetshme se të hahet. Gjatë udhëtimeve të tilla trupi djeg 20% ​​më shumë kalori se sa në këmbë për të ngrënies. Shmangni enët në të cilat yndyrë të kombinuara me sheqerna, pasta, ëmbëlsira, puffs, smetannyk, cheesecakes ëmbël. Gjatë vakt, të bëjë pushim 20 minuta. Më saktë, jo më pas pushim është i dua. Disa herë në javë gatuaj ushqim me peshk ligët.

Peshk më të mirë pjekur në petë, kuzhinier apo gatuaj supë. A nuk e kanë peshk skuqur dhe mish yndyror në çdo formë. Të jetë i durueshëm, nuk do të jetë dembel, të shkojë mbi në këmbë, ecni pas darke dhe para se të krevat, lexoni, të angazhuar në dashuri, dhe dietë do të jetë shumë më e lehtë. Shpresoj të keni arritur të heqin qafe e urisë e këshillave tradicionale. Të jetë i shëndetshëm, i bukur dhe i lumtur!