Feysbildinh Carol maddzhio për persona Video


Feysbildinh quajtur me të drejtë alternativë për të kirurgjisë plastike. Ky grup i ushtrimeve të veçanta në dispozicion për çdo person dhe nuk kërkon kosto. Shpikur feysbildinh Maddzhio Carol, ajo është autor i librit përshkruan ushtrimet për fytyrë. Me këto ushtrime mund të qetë nga rrudhat në fytyrë, për të forcuar lëkurën, e bëjnë të zhdërvjellët. Ndryshe nga të zakonshëm, të njohura për të gjitha ushtrime për fytyrë, këto ushtrime janë të bazuara në përdorimin e rezistencës. Prandaj zotëruar kompleks them për këtë është se feysbildinh - rinia e përjetshme fytyrë të lëkurës! Pra, në qoftë se faqet tuaja nën gravitetit me moshën ishin vidvysaty shfaq qepallat fryrë, ulur qoshet e gojës, ballin, qafën, qoshet e syve "dekoroj" rrudhat e - ndihmë feysbildinh ju të rivendosur të rinjtë.

Nga neni "Feysbildinh Carol Maddzhio me personin videon" ju do të mësojnë në lidhje me autorin një ushtrim metodat që kthehen bukurinë e fytyrës. Çfarë e bën autorin dhe konfirmon metodën e saj mbështetësit? Si rezultat i aktiviteteve të përditshme një person blen ish karakteristika, lëkurë të shtrënguar, pomolodshaye, ju përsëri do të jenë të lumtur për të parë në veten time në pasqyrë. Dhe jo vetëm ju. Aty pranë sigurisht njoftim dhe vlerësojmë ju të ndryshojë ndodhur. Pas disa muajve të trajnimit fytyrën tuaj mund të dukem më i ri nga 5, 10 apo edhe 15 vjet. Çdo gjë do të varet nga përkushtimin tuaj dhe frekuencën e trajnimit. Kur të fillojnë të shohim rezultate të dukshme?


Në javët e para të trajnimit do të mbahet përmirësim të dukshëm të lëkurës dhe çehre. Për ne kemi nevojë për rinovimin rezultatet duhet të jetë rreth 2 muaj të seancave të përditshme të 15-20 minuta. Por të jenë të kujdesshëm! A feysbildynhom kundërindikuar në mosfunksionim të nervit të fytyrës në hipertension akut. Ju gjithashtu nuk mund të bëni ushtrimet për 2 vjet pas kirurgjisë plastike në fytyrën e tij. Ushtrime komplekse feysbildinh Njerëz Feysbildinh ndarë në disa grupe për të ushtruar zonat personale. Për të eliminuar folds nasolabial, për të hequr rrudhat në ballin, cheeks për të përmirësuar elasticitet, hijet, etj

Get të dini ushtrime për secilin grup. Ushtrimet në ballin * Për të eliminuar rrudhat vertikale, të shtyjë njëri-tjetrin 3 gishtat e çdo dorë, atyre të bashkëngjitni ballit, ku vija vertikale. Kjo unazë gishta e secilit ana duhet të jetë në fund, në fillim të vetullat. Zgjate lëkurën tuaj me gishtat ballin tuaj, duke i shtyre dorë për dore, do ta mbajë atë në këtë formë, këtë herë duke u përpjekur për të lëvizur të vetullave të tij, të mbajë këtë pozicion për disa sekonda. * Nga rrudhat horizontale, gishtat e indeksit vend më lart vetullat, si në qoftë se në rrugën e tyre. Ngritni vetullat, sikur habitur, por gishtat e më pas gjetur rezistencës.

Ushtrimet Syri Gjatë ushtrimet nuk i mbyllni sytë. Mundohuni të marr qepallat më të ulët. Kështu që ju zakonisht e shohin diellin. Tani pa mbyllur sytë, qepallë e sipërme, kështu që ajo u bë e fibrave të dukshme të irisit. * Vendi pads gisht unazë nën të ulët rëna, vetullat gishtat e mesme. Shkrihet bërryla në të dyja anët, shikoni lart, sytë e zgjerohet. Në këtë ushtrim, ju do të përjetojnë pjesën e poshtme të syrit pak ngutshme në gisht. Ushtrime për hundë, hundë, cheeks * sa më shumë të jetë e mundur hundë zmorschyv dhe hunda të zgjeruar. Gjatë ushtrimit, të mbajë në qendër dhe për indeksin gishtat folds nasolabial, duke i vënë gishtat e tij mbi të.

Gishtat pozita e Mesme në urë, përballet gishtave. Ngadalë, ngadalë tërheq lëkurën poshtë, duke parandaluar atë nga duke përdorur muskujt. * Vendos dy forefingers në lëkurë folds midis hundës dhe ballit. Ata duhet të vendoset pingul pozicionin e gojës, të përpiqet për të shtrihet buzët në një buzëqeshje. Ulët buzën më të ulët në mënyrë që të vë në dukje dhëmbët. Në këtë rast, do të përpiqen qoshet e gojës, në të kundërtën, për të rritur. Shtrëngojë muskujt e qafës, poshtë si të ulët sa të jetë e mundur buzën e poshtme. Nëse të gjithë i dha muskujt e qafës e sakta të bëhen të mirë të shikuarat nën lëkurë. * Pretendon ju jeni ofenduar dhe të përpiqen për të hequr mjekrën në buzën e poshtme.

Rest në mes ushtrime gjuhës në qiell lart. Tani zgjasë gjuhën dhe të përpiqet të marrë maja e mjekër. Ushtrime për Qafa * Mundohuni të heqë mjekër tuaj aq i lartë sa të jetë e mundur në lëkurën e tij e shtrirë. Në se të mbajë prapa drejt, supet shpjegoj. Schil
jo goja afër zimknit nofulla, gjuha, të përpiqet sa më shumë që të jetë e mundur brenda një klikim fund në mishrat. Gjatë ushtrimit duhet të tendosje muskujt e qafës dhe sublingual. Gjithashtu, vetëm shtypni gjuha e qartë e nofullës janë të shtrënguar, por mos i afërt, butësisht shkëputje dhëmbët buzët prochynit. * Mbajtja tuaj mbrapa drejt, kokë mbrapa rrokullisje. Ju ndjeni muskujt si tensionuara qafën nën mjekër.

Tani ngadalë, ngadalë në vështrim të parë mbi një shpatull, pastaj mbi tjetrin. Në të njëjtën kohë mbani gojën pak të hapur, dhe nofulla e ulët pak përpara rrëshqitje. Mbajeni këtë pozicion për disa sekonda kokë. Kreu rrokullisje prapa në natyahnulasya lëkurën nga baza e mjekrës në klavikul. Pak zgjasë asnjë nofulla e ulët, të mbajë këtë shtet për disa sekonda. Gjithashtu, kreu hedhur përsëri, do të përpiqen për të bëj buzën më të ulët në dhëmbët e poshtëm, muskujt të fortë qafë të shtrënguar. Mbajë pozicion për disa sekonda. Unë shpresoj se ju do të feysbildinh Carole Maggio! I solli ky grup i ushtrimeve themelore feysbildinha person i ri për t'u kthyer.

Ndjekin atë rregullisht, më e rëndësishmja, nuk do të jetë dembel. Pyesni për një qëllim përsëri të jetë i ri, i bukur dhe me guxim të shkoj tek ajo, të pavëmendshëm për të lodhjes dhe mungesës së kohës së përjetshme. Angazhohen çdo ditë dhe rezultatet nuk do të ju mbajë në pritje. Por në qoftë se ju doni të Shiko shpikësit feysbildinh tuaj - video online në ndihmë tuaj. Fat të mirë! Ushtrime të thjeshta feysbildinh shkarkoni këtu: DepositFiles.
com, turbobit.net, ifolder.ru, depositfiles.com (pasqyrë) Svetlana,