Masazh Tentorium krem


vuajnë nga dhimbje të përbashkët? Çrregullime të qarkullimit të gjakut? A nuk nxitojnë për të marrë ilaçin. Vini re e "Tentorium" masazh krem. Krem përfshin natyror, e dobishme për të gjitha prodhimet e bletëve të tilla si: • «Pehus" - komponentë integrale e Propolisi. • efektive për shumë sëmundje thelb, e bërë nga infuzion bee. • patejkalueshëm në beeswax cilësisë. Në prodhimet e bletëve, e përbërë nga krem ​​masazh "Tentorium" janë të njohura për të gjithë vaj kamfor, tretësirë ​​e rrikë dhe shtojcave bimor. Krem Tentorium t'ju shpëtojë nga dhimbje dhe kruarje, efekt anti-inflamator.

Komponentët që përbëjnë krem ​​masazh, të aftë për shpërndarjen e depozitave kripë në sipërfaqet e nyjeve dhe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut. Duke përdorur një krem ​​masazh "Tentorium", ju do të ndjeni një efekt të këndshme, të butë ngrohjes e kamfuri, që është pjesë e krem. Produktet e bletës të stimuluar qarkullimin e gjakut, të ngrohtë deri muskujt, lehtësimin e tensionit. Kështu gjatë sesioneve metabolizmin në indet dhe është dhimbje nga indet e muskujve. "Tentorium" mund të përdoret si një forcues për masazh dhe për sportet.

Është e dobishme që të fshij nyje krem ​​me aktivitet të zgjeruar fizik.


Komponentët që përbëjnë krem ​​shpejt të rivendosur zonat e dhimbshme.
Në qoftë se ju përdorni një krem ​​masazh rregullisht, ai ndihmon për forcimin e indeve të muskujve. Ndihmon krem ​​Tentorium dhe osteochondrosis të shpinë, dhimbje prapa, artrit dhe poliartritin ndryshme, dhimbje të fortë të muskujve, dëmtime të lehta, të tilla si sprains, tensionet dhe bruises. Efekti i mirë jep krem ​​në trajtimin e ftohjet, SARS dhe madje edhe gripi. Kështu, krem ​​masazh është fleksibël, mjet shumë i zhdërvjellët për programet e rehabilitimit të trupit tuaj. Aplikoni krem ​​kanaçe brenda dy muajve pas hapjes tub, fërkim dhimbje në nyje.

Midis kurseve të nevojshme për të rregulluar dhjetë ditë pushim. Në rastin e ftohjet Tentorium aplikuar në zonën e sinuseve nofullës dhe frontale, pasazhe të hundës ato lubrifikuar. Ajo përdoret në këtë rast jo më shumë se dy javë. Krem Trupi "Tentorium" ka një contraindication vetëm për njerëzit që janë alergjik ndaj produkteve të bletëve. Maria