Joshje të meshkujve pëlqen të flirtoj me një njeri


A është e mundur dhe se si të mësojnë për të flirtoj me meshkujt dhe flirt?! Sigurisht ju mund të! Baza e suksesit është vetë-besim dhe pamja e përsosur, sepse njerëz të vlerësojmë foton e parë, dhe pastaj përmbajtjen. Më shumë për josh meshkujt se si të flirtoj me një njeri që ne do të flasim sot. Filloni me veten tuaj, të rritur besimin tuaj ... Ne kemi mësuar që të jetë sa ne duam të shohim është i varur nga mendimet e të tjerëve dhe janë të frikësuar për të treguar natyrën e tyre të vërtetë. Por frika tona janë diktuar nga vetja jonë. Kur ne jemi në rrugë, ju nuk e shikoni në njerëz, dhe në këmbët e tij. Ngrini sytë tuaj, e konsiderojnë shenjë njeri vetë rrobat e tij dhe flokët, kursin e saj, moshës dhe atraktivitetin.

Kjo duhet të ndodhë transiently, nuk duhet të konsiderohen të kaluar nga, ajo është një turp. Pas disa nga këto ushtrime ju në mënyrë të konsiderueshme për veten dhe të tjerët, të fitojë besimin dhe për të marrë mbi frikën e saj. Si për të mësuar për të flirtoj me një njeri? Nga biseda e parë me tru njeriu e percepton vetëm 10% të informacionit. Por mannerisms e tij, gjestet, sjellje, shprehjeve të fytyrës, shprehjet e syrit, ton të zërit do të na japë pjesën e mbetur 90%. Ky është themeli i flirtim - Komunikimi jo-verbal (gjuha e shprehjeve të fytyrës dhe gjestet)! Mos e merrni çdo gjë shumë seriozisht, flirtim është një lojë dhe mos harroni: ju mund të tërheqë vetëm njeriun që ai dëshiron që.

* Nuk mund të kufizohen dhe të shtrydhur.


Relax dhe buzëqeshje, sepse një buzëqeshje - është përparësi kryesore e teknikës së bukuri, ajo do të shërbejë si një tregues. Burrat e kuptoj se ju jeni të lumtur dhe të shoqërueshëm me ju lehtë dhe të qetë. Një pikë e rëndësishme - pozita e kokës. Shpat i rrugës, shikoni mbi supe tuaj - një klasik i zhanër. Kjo asimetri do të japë sexy qafë dhe sy kontaktin tuaj me një njeri i ri do të kuptojë se ai është i denjë për vëmendjen tuaj. Mundohuni të burimi më parë në anën e majtë të fytyrës. Vlerësimin e situatës dhe duke zgjedhur "qëllimin" për disa çaste me të zustrinsya duken, buzëqeshje, shikoni në sytë tuaj dhe ngadalë të kthehet larg.

Pastaj kthehuni ty dhe për të sjellë buzëqeshje tuaj përsëri. Sytë Postrilyav dhe një tuaj të zgjedhur do të kuptoni se ju jeni flirtim. * Të jetë i sigurt për të korrigjuar kozmetikë, flokët, buzët nafarbuy. Ata menjëherë riveting shndrit sy njeri bën ata të lagësht dhe vablyachymy. Njeriu më tej të flakërohen interes për ju, dhe ju keni mundësinë për të spiunuar ndaj tij në pasqyrë. Vëzhgoni atë, "Nderi" gjuha e tij e trupit. Sjellje e tij, gjestet dhe shprehjet e fytyrës për të ndihmuar të kuptoj interesin e saj. A nuk nxitojnë për konkluzione të konfirmuar supozimet e tyre disa fakte. Hidhe këmbët e tij. Gruaja në atë pozitë edhe më joshëse, por nëse ju takë subconsciously ai dëshiron për të parë më shumë. * Nëse është e panjohur për ju, një çift i frazave modest do të ndihmojë për të filluar një bisedë.

Nuk ka nevojë për të filluar me tema personale, le të jetë i lehtë. Buzëqeshje dhe të shikojnë lëvizjet e tij. Duke miratuar të njëjtin pozicion si ai, ju jeni njeri për të fituar. Dhe pastaj ju mund të filloni për të ndarë informacion në lidhje me hobi dhe interesave të tyre. Tha pak ju, kjo është pak. Ky dialog duhet të jetë e pranueshme për të dyja. Qëndro temë, zhvillon atë. Ju mund të kërkoni diçka ose, shtoni historinë tuaj. Picking up një të mirë, të mirë, të cilat janë të favorshme për ty fjalë për josh meshkujt.
Qëndro vetë, ose personi tjetër të ndjehen hipokrizinë dhe gënjeshtrën. Dhe në qoftë se marrëdhënia do të vazhdojë më, më shpejt ose më vonë të gënjejë hapur. Mos vidvolikaysya, ndërsa duke folur për palët.

Më shumë ju do të marrë një interes në të dhe bisedë tuaj më interesante ju do të jetë për të. Nodded kokën e tij, buzëqeshje dhe të dëgjojnë me kujdes. Ndihmojë atë në njoftim interesin tuaj. * Mundohuni të marr frymë stomak. Kjo do të ndihmojë të përqëndrohet dhe të marrë ekuilibrin tuaj dhe organizoni duke folur për ju. Paramendoni të keq, kauboj e tij të mirë, i ulur në bar me një birrë në dorë, e cila është e mirë dhe i lumtur. A nuk e di se si, por ajo e vënë atë për ju më shumë. * Nëse ju ende kishte bisedë të mirë është tufë tuaj, ju buzëqeshje dhe ju të dy të rehatshme "aksidentalisht" prek krahun e tij ose shpatullat, të ulur sytë tuaj, atëherë heqë ato atij sikur asgjë nuk ka ndodhur.

Që ju do ta bëjë atë hapësirë ​​personal. Kjo është mënyrë e mirë dhe e shpejtë për të marrë afër njeriut. Ata që do të donte të kësaj teme, shih ofertën e josh burrat videos.
Catherine