Motherwort Forte - udhëzimet për përdorim


Motherwort Forte nuk është e lidhur me drogat, por pavarësisht nga kjo, ajo është e rekomanduar për të aplikuar në disa raste, konsultimi me një mjek dhe të lexoni udhëzimet. Propozuar forte udhëzim motherwort jep një përshkrim të shkurtër të pronave të drogës. Versionin e plotë mund ta lexoni atë në të fut pako. Motherwort Forte drogës i takon grupit të shtojcave dietike. Dhe për shkak se ajo është një kompleks i vitaminave, bazuar në komponentët bimore. Përgatitja përveç barishte ekstrakt motherwort, gjithashtu përfshin vitaminë B6 dhe magnez. Kjo është arsyeja pse ajo është quajtur nganjëherë B6 motherwort forte magnez.

Manuali rekomandon atë si një mjet që ka një efekt të butë qetësues, normalizes sistemet kardiovaskulare dhe nervor. Ky efekt mund të shpjegohet me ndikimin magnez i saj, i cili quhet edhe "element i paqes", si ajo në mënyrë aktive ndikon proceset e nervit dhe relaksim të muskujve. Designed Motherwort Forte si një burim shtesë për të plotësoj të iridoids trupit, vitaminë B6 dhe magnez. Një tableta motherwort Forte Udhëzime për përdorimin e menduar drogës me rritje nervozizmi dhe nervozizëm, lodhje dhe aftësinë reduktuar t'u përqendruar.


Dog Forte si një qetësues gjetur përdorim në dystonia enëve të gjakut, hipertension labile. Drogës zvogëlon presionin në hipertension. Motherwort Forte si një masë parandaluese rrit rezistencën e përgjithshme, rrit ekuivalente me përshtatjen e saj dhe vetitë mbrojtëse në pa efekte të duhura të stresit fizik dhe psiko-emocionale dhe situata të vështira. Pllakat janë të rekomanduara për gratë në menopauzë. Ajo i ndihmon normalizimin gjumë, stimulon metabolizmin. Ky medikament normalizes e kolesterolit dhe sheqerit në gjak tregues të aciditetit dhe rrit thithjen e proteinave të ushqimit.

Dozimi Motherwort Forte - brenda 1 - 2 tableta dy herë në ditë me vakt. Administrata Kundërindikimet Motherwort Forte Drug ndaluar ndjeshmëri ngritur individuale të përbërjes kimike të pllakat. Kundërindikimet të përdorin atë për ulcera peptike dhe 12 ulçerë duodenale, gastrit erozive në akute. Ndërsa në gji foshnjat dhe shtatzënia aplikojnë Motherwort Forte - pirja e duhanit. Efektet anësore Motherwort Forte Gjatë shtojcave që marrin Motherwort Forte manifestimet e mundshme individuale e reaksioneve alergjike shkeljet që ndodhin në proceset gastrointestinale traktit (dispepsi).

Masat paraprake dozim i duhur i drogës - Motherwort Forte nuk do të shkaktojë marramendje, kështu që pas pranimi i tij mund të përzënë automjete, të kryer punë që kërkon vëmendje në rritje dhe përgjigje të shpejtë. Është rreptësisht e ndaluar të përdorin drogën me jetën skaduar raft, dhe në rast të shkeljes gjatë magazinimit.