Largimi i mjeteve juridike popullore për parazitëve Semenova


Nëse besoni se krimbat dhe parazitët e tjerë nuk kanë rëndësi, ju janë shumë të gabuara. Sipas shkencëtarëve të hulumtimit i cili kryera 20 vitet e fundit, shumë sëmundje të rënda, duke përfshirë kancerit, ajo është shkaktuar nga parazitë të gjalla. Sepse parazitët duhet të jetë në kohë i pastër trupi juaj. Ka shumë metoda dhe mënyra për të shkatërruar krimbat. Shumë njerëz duke përdorur këtë pastrimi i procedurave të zhvilluara NA Semenova. A. Hope është një autoritet të njohur në këtë fushë dhe ka zhvilluar efektive dhe jo e vështirë për të përdorur aplikacionin. Mësoni më shumë për pastrimin e parazitëve mjetet juridike popullore për Semenova ne përshkruajmë në faqen tonë.

Cilat janë shenjat e infektimi? Deri më sot, më shumë se 40 të njohur lloje të krimbave të ndryshme që jetojnë në trupin e njeriut. Ata vendosen në zorrë, mëlçisë, mushkërive, gjakut, organet seksuale, dhe madje nën lëkurë. Ata thith gjak, helmimi produktet e saj për jetesën e tyre. Për shkak të trupit të tyre të dobësuar është e pafuqishme që të sëmundjeve të ndryshme ngjitëse. Fakti që një person është i infektuar me parazitët përcaktuara me lehtësi nga pamja e saj. Rreth infektimit të them shumë puçrra fytyre, puçrra fytyre, seborrhea, lyth lëkurës, këmbë plasaritur, rrudhat e hershme, layered, thonjtë brishtë dhe flokët.


Njerëzit e infektuar, po vdes për një duzinë vjet para të tjerëve. Gjithashtu, pacientët me worms rriturit dhe fëmijët vuajnë nga ftohjet e shpeshta, vuajnë nga angina, grykët kronike. Ata vënë re rinitit kronike, sinusit, polyps. Bebet infektuar gjatë lindjes nga një nënë e infektuar. Gjatë kësaj periudhe të prekur të gjitha mukozës - gojën, hundën, sytë, perineum, lëkurën. Këto foshnje deri në 8 muaj të moshës vuajnë nga sosje e pankreasit. Nëse ky kusht nuk identifikon kohë, ajo çon në diabet "të papritura".
Si për të pastruar parazitëve në Semenova?

Dy ditët e para të pastrimit, spastrimit enemas bëni në mëngjes, në mbrëmje. Vëllimi klizmë - 2 litra. Në ujë, shtoni 1 lugë. L. lëng limoni, ose 6% e molle natyral musht uthull dhe kripë. Dieta duhet të jetë vegjetarian, i veçantë. Yield përfituar nga fruta të freskëta dhe perime. 1 Faza e pastrimit (e përgjithshme), nga 3 në 7 ditë në mëngjes, në mbrëmje me një vakt, të marrë 1 pilulë të drogës "vermoks." Ky medikament anthelmintic spektrit gjerësisht. Efektive kundër shumicën infestations parazitare identike ose të përziera në zorrët. Gjatë këtyre ditëve, së bashku me të drogës, të marrë infuzion i pelin e hidhur. Pour 1 tbsp. l. 1 herbs të thata tbsp.

ujë të valë. Cover, gjysmë tendosje orë. Pije në mëngjes në një stomak bosh është e nevojshme. Ju mund të ha mëngjes jo më herët se 01:00. Infuzion do të shkatërrojë Giardia, të cilat janë në të mëlçisë, kanalet biliare, pankreasit. Që prej 3 ditësh, të bëjë microclysters. Evening pres 3 karafil hudhër të freskët, pour 1 tbsp. ujë të valë. Në mëngjes, tendosje, duke përdorur llojin garzë infuzion në zorrën e trashë duke përdorur një klizmë. Kjo është kryer me klizmë totale spastrimit. 2 faza e pastrimit (e përgjithshme), nga dita e 8 dehelmyntyka filluar të pranojnë një spektër të gjerë. Në pjesë të vogël të mbrëmjes pastër e fara kungull.

Përgatitja infuzion: Mix 1 h L.. leh lisi, 1 ch. l. copëtuar leh buckthorn. Pour 1 tbsp. ujë të valë. Insistojnë në një termos gjatë natës. Në tendosje në mëngjes. Hani në mëngjes në një stomak bosh fara, larë poshtë infuzion. Pas nja dy orësh, pini një pastrues: Shkrihet 1 tbsp. l. sulfate magnez (kripërat Epsom) 1/3 c. ujë të zier. Si kripë tretur, pi zgjidhje. Pas 01:00 bëjë një klizmë spastrimit. 13 ditë për të pastruar mëlçinë Semenova. 14, 15 dhe pastaj për 28 ditë herët në mëngjes në një stomak bosh, pini një pastrues dhe ekstrakte dehelmyntyka. Në procesin e pastrimit të trupit do të shkojnë mbetet krimba të mëdha.

Gradualisht zhduken dhimbje në mëlçi, pankreasin. Kjo bile emision, i cili është në proces të pastrimit, të shkatërrojë të mbijetuar parazitëve që janë excreted përmes kanalet biliare. Këtu janë disa anthelmintic i përgjithshëm:. * Mix 1 h L. copëtuar leh lisi, lule kamomil, buckthorn leh. Vendos përzierje në një termos, pour 0,5 litra. ujë të vluar, të lënë për natën. * Muzik 1 qepë të freskëta, e vënë atë në një termos, pour 1 s. ujë të vluar, të lënë gjatë natës. * Hidh 2 tbsp. l. lisi 1 tbsp. ujë të valë. Cover, post përfundojë