Metodat jo-tradicionale tradicionale të trajtimit të dobësisë


Pafuqi ose ngrerë mosfunksionim - pamundësia për të mbështetur një mbledhje në meshkuj. Kjo ndodh në çdo moshë, dhe forma e manifestimit të saj është mjaft e shkathët. Shumica e njerëzve pafuqi referohet çrregullimeve seksuale.

Kjo nuk është plotësisht e saktë, sepse në shumë raste, arsyet kryesore për ndodhjen e saj janë Sëmundjet fizike që nuk janë paguar në kohë vëmendjen jo prolikuvaly. Shumë raste të dobësisë ndodh pas përdorimit të drogës me efektet anësore të shkaktojë këtë mosfunksionim. Sëmundjet fizike, duke çuar në mosfunksionim ngrerë përfshijnë diabet, sëmundje të zemrës dhe të tjerët.

 

Shumica e njerëzve vuajnë nga kjo sëmundje, turp për të parë një mjek. Se ata vetëm të përkeqësohet diagnozën e tyre. Pas të gjitha, ata mund të përdorin, trajtimet jo-tradicionale tradicionale për impotencë dhe rifituar burrëri e humbur. Me shkelje të funksionit erektil mund të shkaktojë një numër arsyesh: * Diabetes; * çrregullime hormonale; * Legenit semundja inflamatore dhe sistemet urinare; Rrjedhjen e reduktuar të gjakut për të enëve të ngrerë; * organet gjenitale lëndimit; Trauma vertebral; * Ilaçet që kanë efekte anësore; Stresi, depresioni. Zhvillimi i mosfunksionim ngrerë ndikon mënyrë jetese të sëmurë, trashje, pirja e duhanit, pirja e tepruar, përdorimi i drogës.

 


Pra, ju rekomandohet një mënyrë jetese të shëndetshme. Provoni pak, por për të humbur peshë, të lëvizin më shumë, ecni, merrni terapi fizike, mjaft gjumë të mirë. Më i mirë në pozicionin tuaj për të ndihmuar në përballimin e sëmundjes - not dhe running. Së bashku me të duke përdorur trajtimin e njerëzve për receta impotenca, plotësisht të pushojnë në natyrë, kaloni pushimet tuaja në bregdet në vendpushimin, e turistik. Përveç kësaj, ju duhet për të ushqyer plotësisht, hani fruta të freskëta dhe perime, salads bazë mbi to, zarzavate. Por nuk e teproj me majdanoz dhe kopër. Në këtë rast, shumë - jo aq e bukur dhe e dobishme.

 

Trajtim alternativ i dobësisë - recipes 1. Merrni xhensen tretësirë ​​tri herë në ditë para ushqimit për 25 pika. Kursi i trajtimit duhet të zgjasë nga muaj ose gjashtë javë. Pas trajtimit pushim dy-javor restauruar. Për të shërohen plotësisht të mjaftueshme 2-3 kurse. Ginseng përmirëson gjëndra seksuale, përmirëson metabolizmin, stimulon sistemin nervor qendror. 2. Për konsolidimin e trajtojnë impotenca xhensen tretësirë, infuzion forcon përdorimin e ca balsam, oe limon. Një nga lugë çaji derdh një gotë me ujë të vluar, të lënë për gjysmë ore. Hidhërim në infuzion të hequr, duke shtuar një lugë çaji mjaltë.

 

Pije sips infuzion në mëngjes dhe në mbrëmje çdo ditë tjetër. Sigurisht trajtim pafuqi duhet të zgjasë rreth dy javë. Ajo duhet të mbahet mend se Melissa ka pronë për të ulur presionin e gjakut. Pra, kjo recetë nuk është i përshtatshëm për të gjithë. 3. Përgatitja infuzion nga orpin. Kjo do të ndihmojë jo vetëm nga impotencë mashkull, por me infertilitetit tek gratë, si dhe çdo forcon trupin gjatë lodhjes fizike. Për të përgatitur një filxhan ujë të valë derdh dy lugë herbs orpin, infused për katër orë. Merrni tretësirë ​​tri herë në ditë për dy lugë para ngrënies. 4.

 

Lëng selino trajton aromatik impotencë jo vetëm, por edhe ndihmon për të rivendosur forcat mendore dhe fizike (natyrisht, në qoftë se ajo është marrë rregullisht). Mjaftueshme për të bërë ekstrakt tri herë në ditë para ushqimit për dy lugë. 5. radiograms Ekstrakt trëndafili, ndihmon në rritjen e aktivitetit seksual. Për të arritur një efekt pozitiv duhet të marrë atë dy herë në ditë, 10 pika. Por mos harroni se ekstrakt mbidozë shkakton pagjumësi, dhimbje të zemrës, nervozizëm. Si radiograms ekstrakt rozë ka aftësinë për të rritur aktivitetin, para se të marrë medikamente, të konsultohet me mjekun tuaj. Sigurisht trajtim impotenca nuk duhet të kalojë tre javë. 6.

 

Merrni 20 gram hips u rrit dhe Rowan, plotësoni atyre një gjysmë litër ujë të zier, për 6:00. Hani tre vakte në ditë për 125 gram. Mënyra më e përgatitur forcon trupi, është përdorur për parandalimin e dobësisë. 7. Pas tharjes rrënjët copëtuar calamus moçal. Pastaj të përgatisë infuzion. Për këtë gotë me ujë të vluar
Vendos një lugë gjelle e rrënjëve të grimcuar. Lënë ata në 03:00 në një dhomë të ngrohtë apo pranë sobë. Pastaj merr tri herë në ditë para ushqimit për 100 mg. Unë shpresoj se mjetet juridike popullore e mësipërme për të trajtimin e pafuqi shpejt të rivendosur burrëri tuaj dhe së shpejti ju mbush me gëzim ndonjëherë up gruan e tij!

 

Fitimtar