Folk hollim efektive


Rusët shëndoshet janë të shqetësuar për peshë të tepërt dhe janë në kërkim të vazhdueshëm të mjeteve të sigurta dhe të lira për korrigjim. Sot ne ju tregojnë për hollim efektive e njerëzve. Shkaqet e trashje në meshkuj të shëndetshëm të rinj tërësisë trup të shëndetshëm (të moshës 11 deri 49) mund të shkaktohet vetëm nga disa arsye. Së pari, kjo overeating konstante, dmth tepërt e kalorive të konsumuara gjatë shpenzuar. Së dyti, është mungesa e aktivitetit fizik dhe stërvitje të përditshme. Së treti, ajo është të hahet sasi të vogla të ushqimit, por të aksioneve të gabuar, me një mbizotërim të karbohidrateve dhe yndyrave e proteinave, vitaminave dhe mineraleve.

Identifikimi shkaqet e trashje dhe të ushqyerit korrigjimin e jetesës merr kohë. Ndonjëherë kjo kështu që unë dua të humbni peshë të shpejtë, të shpejtë, të lirë. Pastaj ju vijnë të shpëtimit dhe mjetet juridike popullore të. Megjithatë, duke përdorur metoda tradicionale të humbje peshe shpejtë mund të jetë vetëm hedhur një herë vetëm, kështu që pesha kthye shpejt dhe vazhdoi të përdorë këto metoda do të jetë e dëmshme për shëndetin. Receta tradicionale për humbje peshe të menjëhershme 1) metodë është popullor në mesin e kalorësve dhe atletë të tjerë - duke kërcyer litar në një veshje të dendur multi-layered, i veshur me një pallto të rëndë ose Doha. Përveç kësaj, ju mund të përfundojë trupin me filmit plastike kapem në bel, kofshët dhe krahët e sipërme.


Kryen 300 hedhje "me plot". Pesha humbje me dietat - 7 kilogram në javë. Suksesi i kësaj teknike popullor demonstruar Filmat protagonist epokën staliniste "njerëz të guximshëm" (kuti leader zyra 1950), së kryer nga aktori i njohur Sergei Gurzo. Sipas skenarit, hudnuv hero duke përdorur hedhje në mënyrë që të marrin pjesë në garën si një të preferuar, Stallions race të pastër xhagajdar. Gjithmonë kujtohet rrezik vdekjeprurës humbje peshe super të shpejtë në një kohë kaq të shkurtër duke përdorur këtë metodë! 2) tre-ditore kamionë ushqimore - racion është 1 litër kos 1% forcë yndyrë, gatuar katër patate, dy copa bukë thekre në ditë.

Përgatitur në këtë mënyrë trupi lëviz në dietë dhjetë që ju mund të zgjidhni nga një listë të madhe të rekomanduara teknikave dietës dietë kufizim i përkohshëm. E rëndësishme - preferojnë dietë të pjesshëm, mungesa e yndyrave dhe karbohidratet. Në çfarë harchuyeshsya three e katër pesë herë në ditë vetëm perime, pini ujë të vetëm të pastër dhe çaj jeshil dy ose tri herë në ditë, hani proteina. Pesha humbje - 7-15 kilogramë në dy javë. Megjithatë, tretje dhe rozladnuyetsya duhet të bëni enemas përditshme dhe pini një pastrues. Mock tillë një metodë e njohur miku më i mirë nën mbikëqyrjen e një mjekësore - contraindications "rritje" dieta tani peshoj më shumë përfitime për bukurinë e trupit! 3) Limotherapy në drejtim të objektit shëndetësore specializuara në trajtimin e sëmundjeve metabolike dhe obezitetit.

Në Shën Petersburg, për shembull, është një departament i specializuar në spitalin lokal të quajtur pas Mechnikov fiziolog. Muajt ​​e kaluar duke mbyllur në Departamentin nën mbikëqyrjen e mjekëve dhe infermierëve, me një ndalim të plotë për të marrë ndonjë ushqim tjetër përveç të rekomanduar nga mjekët dhe i gatuar në zyrë do të të çojë në humbjen e 12 deri në 35 paund. Megjithatë, në qoftë se ju nuk e rindërtojnë jetën e tyre pastaj, vetëdija, të ushqyerit dhe aktivitet fizik, të gjithë miell do të jetë e padobishme dhe dialed kthimet peshë për të dyfishuar rënë paund. 4) Mënyra i dashur nga të gjuetarëve, peshkatarët, sportistët dhe sportive tifozët lojë - dush ruse.

Kurrë në qoftë se ju keni një zemër të shëndoshë dhe kishte një problem me një rënie apo rritje të presionit në qoftë se ju jeni të trajnuar mirë dhe me lehtësi shkon pesë milje tre herë në javë - me djersitje mund të rishkruhet në një kohë deri në tre kilogram peshë. Shtesë efekt reduktim është marrë në qoftë se plotësohet me intensiv dush anti-celulitit efekt apo sportive masazh me vajra bimore natyrore që kanë një efekt të gjatë.
5) sorting nëpërmjet mjeteve të njohura efektive për humbje peshe, mund të ofrojë vetëm një metodë popullor është e dobishme në mirëmbajtjen peshë kuptimin konstante - një ditë në javë "uritur" (vetëm ujë të pastër dhe çaj të gjelbër) dhe një ditë të javës - shkarkimit (mono-dietë, ditë perime patate , djathë, etj).

Nga të gjitha këto metoda e humbje peshe, ne e veçanërisht rekomandojmë këtë. Mos harroni të përdorin vetëm çdo ditë me stomak bosh në kupën në mëngjes me ujë të nxehtë në gllënjka të vogla dhe të marrin një lugë gjelle vaj ulliri. Kjo metodë nuk mund të përdoret për humbje peshe për njerëzit që vuajnë nga diabeti dhe hiperinsulinomiey çdo lloj. Shtatzënë dhe lactating ne nuk ua tërheq vërejtjen - ata thjesht nuk mund të humbni peshë derisa procesi i duhur fiziologjik nuk ka fund natyrisht. Në përfundim, ne duam të shtoj se ne nuk e mbështesin trajtime ekstreme trashje për shkak të mendimit se edhe trashje ushqyes - një sëmundje.

Ndoshta jo trupi, por egoizmi, vetë-respekt ... Referojuni dietës së mirë i cili do të jetë mikut tuaj dhe të ju ndihmojë të humbni peshë ngadalë por me siguri, dhe pa paragjykime përgjithmonë. Nëse ju nuk doni të shihni një mjek, atëherë të përfshijë në një tuaj të përditshme dietë dhe vetëm një filxhan çaj jeshil. Ajo sugjeron se Kina vitin e ardhshëm duke rënë në 4-5 kg. Kjo nuk është e shpejtë, por plotësisht i sigurt. Efekti do të jetë më e theksuar nëse në këtë kohë "për të ngrënë nga koka e tij." Catherine rural,