Mumiyo përdorin në tableta Udhëzues


Për të rritur fuqinë e ndikimit të drogës në trup, shpesh përdorin materiale të ndryshme koncentruar natyrore. Teknologjisë moderne ju lejon të ekstrakt të gjitha llojet, jo vetëm nga gjethet e bimëve, por edhe nga rrënjët e saj, leh dhe fruta. Pastaj ata vijnë në formën e tarifave mjekësore janë ndër komponentët e ilaçeve të ndryshme dhe kozmetikës. Pa vëmendje dhe mumje majtë natyrore. Në barnatore, ky mjekim shpesh mund të hasni. Ajo është prodhuar në formë natyrore, formën e vaj, tretësirë, si pjesë e përbërësve të tjerë, dhe në formë tabletash.

Unë do të doja të njiheni më shumë me rolin e pranishëm të drogës. Pra, sot flasim për mumje, e përdorur në udhëzim tableta. 1. Mumje Artë Farmakologji: • aktivizon pëlhura lëvizjet rigjenerim • ka veti anti-inflamatore dhe ndikimi i butë baktericid normalizes metabolizmin • Minerale • rrit fuqinë e Kundërindikimet pritëse të mbrojtjes: intolerancës individuale, shtatzënisë, laktacionit, fëmijët nën 14 vjet. Reagimet negative: Alergjia. Dozimi: 1-2 tryezë normë ditore. Sipas njërit, gjatë një vakt. Kursi - 3 javë për fraktura - 2 muaj. Marrveshje dhe kushte.


Në t ​​25 oz. C; Mbani jashtë të diellit; Termi - jo më shumë se pesë vjet. Përshkrim përgatitjen dhe paketimin. Net: 100% mumje pa papastërtitë. Ambalazh kartoni në Tabelën 20. (0.2 oz.). 2. Mumiyo Altai Farmakologji: • duke detyruar procesin e shërimit të frakturave të kockave, mbaresa nervore të lënduar, muskujt, zemra dhe indet e tjera • stimulon lëvizje në hematopoiesis • rrit efikasitetin në luftën kundër toksina e mëlçisë. • Ka një kapacitet profilaktik dhe terapeutike në sëmundjet inflamatore • redukton koagulimit të gjakut. Kundërindikimet: mumje Aplikimi nuk ka treguar praninë e alkoolit në trup, nëse ju origjinalitet; gjatë shtatzënisë dhe laktacionit; me manifestime të ndryshme të gjakderdhjes dhe adoleshentët deri në 12 vjet.

Reagimet negative: Alergjia. Si të përdorni: • oral. Në 50 ml. Llokoçis ujë të ftohtë përditshme mumje normë: 1-2 tableta. Pritjes -. 2 h L. pas zgjimit në mëngjes, para mëngjes, ditë - një orë para se të darkë dhe fle një natë, një çift i orëve pas darke. Ka dy mundësi trajtimi: 1. Pritjes - 10 ditë kohë - 5 ditë, pastaj të përsëritur. Në zgjatur sëmundjes - vjeçare 4. 2. Pritjes - muaj kohë - 10 ditë, pastaj të përsëritur. • Së jashtmi. Përdoret në shërimin e plagëve dhe ulcerat. Për këtë leckë sterile të lagur me një zgjidhje si të përshkruara më lart, dhe të vënë në plagë purulent.

Përdorur në lidhje me metode oral. • anal. Kjo metodë e hemorroide aplikimit mumje, ku përveç përdorim oral, duhet ende, për injeksion në zorrë, e bëjnë një zgjidhje para se të shtuar një pak mjaltë (1: 8). Procedura është bërë para gjumit. Kursi - 1,5-2 muaj pas një hendek prej 30 ditësh, të përsëritur. • vaginally. Holluar 2 oz. mumje në 3. l. ujë të ngrohtë dhe përbërja e mbarsur shtupë marra, shkruani atë në vaginë. Marrveshje dhe kushte. Në t ​​jo më shumë se 20 gram. C; larg nga lagështia dhe dielli; deri në 5 vjet. Përshkrim përgatitjen dhe paketimin. Përbërësit: kobalt, zink, mangan, bakër, etj, steroid, terpenoids, vitaminë.

P, B, amino acide, etj Ambalazh kartoni në 10/20 Tabela. (0.2 oz.). 3. Tableta Mumiyo pastrohen zgjidhja Farmakologji: Ka veti natyrore biostimulator dhe antiseptik. Kundërindikimet: komponentet intolerancës trupit të drogës, shtatzanisë, laktacionit. Reagimet negative: Alergjia. Dozimin: tabletë, dy herë në ditë me ushqim. Kursi - 4 javë. Vetëm për të rriturit! Marrveshje dhe kushte. Mbrojtur nga drita dhe myk, t 20 gr.S; Kohëzgjatja - 36 muaj. Përshkrim përgatitjen dhe paketimin. Paketimit kuti kartoni Tabela 30. (0.2 oz.). Sipër përshkruar tre droga kanë të njëjtin qëllim janë: thyerje, plagë të hapura, kirurgji pas, djegiet, ulcerat të ndryshme, të ndryshme helmimit toksina natyrore.

Sëmundjet e tretjes, te traktit urinar, impotenca, ishias, dhimbje të ulët mbrapa, tromboz venash e këmbëve. Fitil