Femrat me zemrat të mëdha dhe të bukura natyrore - ëndërr e burrave


Sa është thënë dhe shkruar për zemrat e grave ... Sa shumë skulptorë të lepilo si artistët shpesh pikturuar ... Ajo excites mendjet e njerëzve. Është e njohur se gratë me zemrat të mëdha dhe të bukura natyrore - ëndrrën e burrave. Dhe çfarë do të thotë për zemrat e grave? Kjo pjesë e bukurisë së trupit të femrës, e cila i jep arsye për të qenë krenar e pronarit të saj. Edhe një humor të keq ajo mund të "kuruar" blerja e një bra bukur të ri. Por për fat të keq, ndërsa pa mëshirë me moshën, kjo lë një shenjë në çdo pjesë të trupit dhe në veçanti në lëkurën e gjirit. Si rezultat, ajo shpejt humbet formën e saj dhe ndryshon madhësinë e saj.

Me zemrat e bukur duhet të largohet. Shpesh, këto ndryshime janë pas shtatzënisë, lindjes dhe të ushqejnë me gji një fëmijë. Por ju nuk doni të ... por kjo ishte ajo që realiteti ... Për njerëzit të prodhojnë super krem ​​anti-plakje, scrubs, maska ​​dhe shumë sende të tjera. Për shtyp mund vetëm të merret me atë derdhur shtëpi, ju mund të blej një imitues elektrike. Dhe kjo është në të vërtetë vepron metoda të kthehen gjoksin e bukurisë dhe elasticitetin? Si për të mbajtur formën e saj apo edhe të përmirësohet? Çfarë për të kuptuar përgjigjet për këto pyetje, ju duhet të dini se çfarë gjinjtë e një gruaje. Unë nuk do të flasim për mënyrën se si kirurgji, e konsiderojnë mjetet juridike të thjeshta që mund të jenë në dispozicion për çdo grua.


Por së pari është e nevojshme për të shqyrtuar strukturën e gjirit. Në të muskujve gjoksit është i gjirit. Ai përbëhet nga rreth 15-20 segmente që janë të ndara nga fibra lidhës indeve. Këto dolechkami si piramidat janë si rrezet e tij në krye të dalë. Ata janë të rrethuar nga ind yndyror. Ajo është prania e indit dhjamor dhe madhësinë e gjirit të varur. Elasticitet dhe formë është i shtyrë drejtpërdrejt nga prania dhe sasinë e indeve lidhës. Gjatë shtatzënisë dhe gji-ushqyer një fëmijë mund të ndryshojë madhësinë e saj dhe të rritet në 300-900 gram. Si rezultat, ajo natyrisht fiton zemrat e mëdha.


Ndonjëherë kjo është për shkak të pranisë së qumështit të gjirit, sa shpesh, sa kohë dhe sa e hanë si një fëmijë dhe nëna e rivendosur pastaj. Ka edhe raste kur nuk ka ose qumësht pak. Shtrije për të ushqyerit dhe ndryshimin hormonal lëkurën nivelet e gjirit droops dhe nganjëherë duket se asgjë nuk do të ndryshojë. Por, megjithatë, nuk është e gjitha e keqe. Kjo do të thotë se në qoftë se ju të ushqyer fëmijën tuaj me ngritje në fuqi absolute, atëherë, një lloj i "ekstra" indeve të gjëndrave vetëm të rilindur në lidhës dhe çdo gjë do të jetë mirë. Gjirit do të jetë e njëjtë firmë, si më parë, por jo në të gjithë kjo po ndodh.

Kjo është arsyeja pse ne jemi këtu le të flasim për disa nga mjetet që mund të ndihmojnë. Kujtuar muskujt e gjoksit. Ju mund të rrisë madhësinë e saj dhe pak më të rritur nakachyvanyyu gjirit nëpërmjet këtij muskujve. Prandaj rekomandohet që të ushtrimeve të ndryshme për gratë me shtangë dore gjirit Built-në duart hollim. Nëse ju keni një qëllim, ata janë 1,5-2 javë për të ndihmuar pompë grua gji dhe ajo ka për t'u parë rezultatin e parë të dukshëm. Hapi tjetër në rezolutën e saj janë krem ​​masazh. Por ajo duhet të mbahet mend se të lëkurës në gji është shumë e tenderit dhe është e rëndësishme të mos e teproj. Lëvizja duhet të zbatohet në mënyrë rigoroze masazh drejt dalë.

Në anën masazh dhe gjoks e sipërme duhet të mbahet më poshtë se nuk ka tension. Mos harroni douches, ajo ka veti tonik. Së fundi maskë: Ju duhet të përzierje një vezë me 1 tbsp. l. kos, shtoni 1 lugë. l. zgjidhje vaj i vitaminës E. Kjo duhet të bluaj me kujdes, për të vënë në një gjoks lëvizjet masazh, veshin një sytjena (jo dëmtojë), që të qëndrojë për 20 minuta. Pastaj butësisht larë off maskë me ujë të ngrohtë. Një tjetër maskë. Përgatitja e një rrip të garzë 50-60 cm Ju mund të marrin ndonjë material të ngjashëm, të mbarsur ndonjë nga zgjidhjet e mëposhtme -. Ajo mund të jetë lëng i freskët kastravec, uthull verë me ujë, lëng limoni dhe të aplikoni në indin e gjirit.

Perebintuyte fashë elastike disa herë e lartë rreth gjoksit drejtpërdrejt nën gji, dhe kaloni fashë mbi gjoksin e majtë mbi kofshën e djathtë dhe qafë, pastaj në shpatullën e majtë Perekrest nën kraharorin e djathtë. Kjo CROSSE bërë 2 herë, në fund suva fashë fix. Që kompresë të kalojnë disa orë. Përsëriteni procedurën mund të jetë disa herë në javë me një ngadalësim gradual. E bëjnë këtë një herë në javë 1, pastaj 2 herë në muaj, pastaj 1 në muaj. Për ta plotësuar lëkurën delikate të gjirit rekomandohet 1 herë në javë për të bërë një maskë me 2 tbsp. lugë djathë yndyrë vilë, pluhur 1 h.

l. vaj ulliri. Ju mund të shtoni një krem ​​dhe fruta lëng të vogël. Perzierja aplikohet thinly të qafës dhe gjoksit. Një 20-minuta larë zierje i dobët i kamomil. Kur wilting lëkurës në qafë fasha të kundërta duhet të zbatohet alternuar nxehtë ngjyhet në solucion fiziologjik me të ftohtë, me uthull ose lëng limoni. Ju duhet të lagur peshqir në solucion fiziologjik të nxehtë për 30 sekonda për të bashkëngjitni për gji, pastaj 1 minutë vënë një peshqir të ftohtë dhe lëng ose uthull dhe kështu 8-10. Kohët e fundit duhet të jetë kompresë të ftohtë. Pas procedurat e kundërta e rekomanduar fërkim gjoks përbërje shumë të dobishme dhe aromatik me 1 tbsp.

l. Rosemary holluar ne 1 litër ujë. Ju duhet të vlim, cool, kullimin. Pas ftohjes, shtoni 1 tbsp. l. kripë, 1 tbsp fërkim alkool, 2 tbsp. l. uthull ose lëng limoni. Një mënyrë e mirë për të mbështetur llojin e grua me formë të bukur të gjirit dhe është noti disa herë në javë. Siç mund ta shikoni, të gjitha metodat e propozuara janë të thjeshta për mua, të gjithë përbërësit mund të gjenden në farmaci. Dhe falë tyre ju do të jetë pronar i një të bukur dhe të mëdha zemrat e natyrore për një kohë të gjatë. Dhe ju duhet vetëm dëshira dhe kohë! Natalechka,