Efekti i myatnoho çaj


Shumë njerëz nuk e pëlqen çaji nenexhik. Dhe arsyeja është se çaji soothes ato. Sigurisht, perceptimi i organizmave të ndryshme roznytsya disa produkte, por edhe reagimin e njerëzve ndaj çaj nenexhik - gjithmonë i qartë. Ky çaj nenexhik përmirëson gjumin, heq nervozizmi, nervozizëm, por nga ana tjetër - redukton ankth. Dhe "efekti i çaj nenexhik" përdorim të zgjatur intensifikuar vetëm. Dhe një herë në një ditë "të bukur" të dashurin e çaj nenexhik e kupton se ai nuk ka nevojë për asgjë. Ai nuk e dua atë ... E pra, kjo letargji intime pas refuzimit të çaj nenexhik kalon shpejt.

E megjithatë, të dashur zonja, hezitoni, ju plotësoni në ibrik çaji dhe çaj që do lover ujë. Ndërsa unë pajtohem se ndonjëherë çaj nenexhik për burrat tuaja do të jenë të dobishme. Po çaj nenexhik Brazilian përmban analog acetilsalicilik acid (aspirina). Prandaj, një filxhan çaj nenexhik brazilian zëvendësojë gripin sintetike analgesics. Nëse ai ka fjetur probleme, ju duhet një efekt nenexhik. Brew tharë gjethe nenexhik. Për ta bërë këtë, 1 lugë çaji karamele mente krijoj 200 ml ujë të valë. Kapak ibrik çaji me fort dhe të përfundojë. Pas 15-20 minuta, ju mund të pini çaj të ngrohtë, në mënyrë opsionale duke shtuar mjaltë ose sheqer në shije.Produktet grup në shtëpi që reduktojnë ankthi pjesë intime të shumë produkte të tjera, të tilla si gjalpë. "Uritur" njeri kjo nuk ka gjasa për të ndaluar, por rregullisht çojë seksualitetin mund të mos ndikojë në mënyrën më të mirë, veçanërisht në qoftë se ajo mund gjithashtu të vijë nga puna të lodhur. Ky "efekt i çaj nenexhik" Nuk ka asgjë të keqe, gjëja kryesore - të ndjekë "dozë" dhe jo të presim me lëvore cerebrale në qetësi vjen çdo gjë tjetër. Interesante, fondet nën kushte të caktuara të qetë, ndryshe - mund të jetë "aktivizuesit e tërthorta" aktivitet seksual. Ky efekt ndodh kur lëvore cerebrale zënë nga mendimet dhe shqetësimet shqetësuese.

Efekti i veprimit është kjo: njeri është një mjet leh trurin e tij "qetësuar" dhe parandalon subkorteksin cila menaxhon shumicën e proceseve seksuale. Alkooli, përveç efektit vasodilator, ofron një efekt frenues në tru. Kjo shpjegon aftësinë e tij për të formatuar makinë seksi. Vetëm një person ndalet për të menduar. Për më tepër, në kontrast çaj nenexhik, alkool soothes trupin në doza të therjes, por ajo nuk duhet të keqpërdoret si një efekt anësor i kësaj është dulling ndjeshmërinë e mbaresa nervore.