Metoda aktivizuar qymyr druri e administratës


Qymyr druri aktivizuar është i njohur për njerëzimin për më shumë se tre mijë vjet. Në Egjiptin e lashtë dhe Greqisë së lashtë ajo është përdorur si një drogë për trajtimin verë dhe ujë për të rivendosur funksionimin e tretjes dhe traktet gastrointestinale. Është e ditur se Hipokrati parashikoi një të ardhme të madhe për këtë produkt dhe përdorni për qëllime mjekësore. Në historinë ruse, ka disa fakte kur njerëz të famshëm i shpëtuar duke përdorur pilula padëmshme zeza. Helmimi - Alexander Nevski, i çrregullimit - Lenini. Si është e mundur që të përdorin atë - këtë artikull "metodë qymyr druri e aplikimit aktivizuar."

Prona të qymyrit Pronat e qymyrit mund të flasim shumë. Për shembull, shumica prej nesh e dinë atë si një mjet për trajtimin e stomakut çrregullime dl dhe për largimin e toksinave pas marrjes helmim. Në fakt - kjo është vetëm një pjesë e pronave që ajo zotëron. Në mes të shekullit të kaluar, kjo çështje ka qenë objekt i vëmendjes nga studiuesit me aftësinë për të kryer "tarifë" produkte prishjen e trupit. Gjatë studimit u bë i njohur ndërsa pronat e tjera të tij. Ndër më të rëndësishmet prej tyre - aftësinë për të absorbuar carcinogens dhe produkte avari e drogës.


Përveç kësaj, qymyr të shpejt të të hequr qafe të kolesterolit të lartë, dhe radionuclides nga biliare ndenjur. Në eksperimentet ajo u bë e njohur se të drogës është e gatshme të çlirojë ty nga komplikimet e diabetit, atherosclerosis, përdhes, çrregullime në veshka dhe fshikëz e tëmthit dhe mëlçisë dhe pankreasit.
Mënyrat për të përdorur Aktivizimit të karbonit - përdorim për pastrimin e përgjithshëm të trupit Kjo ndodh kur trupi me dietë të gabuar, me gjumë të dobët, mungesa e mundësive ushtrimit, stresi, etj "Bllokuar" ushqim i jetës që nuk mund të largohen jashtë në mënyrë të pavarur.

Në këtë rast ju duhet të mendoni për pastrim. Mbajeni veten. Për ta bërë këtë ju duhet të marrë 3-5 tableta tre - kater herë në ditë. Është e rekomanduar për të marrë ato gjysmë ore përpara se të hahet, të pijshëm me një gotë ujë. I gjithë kursi i pastrimit është rreth 2 javë. Si rekomandime shtesë këshillojnë rritur konsumin e 2 litra ujë për të eliminuar ushqime të vjetëruara dhe të kripura, yndyrore, i tymosur dhe shumë e ëmbël. Nëse keni nevojë për këto kurse për të shpëtoj trupin dy herë në vit. Kusht i detyrueshëm gjatë rrjedhës është integriteti i mureve të brendshme të ezofagut dhe stomakut. Aktivizimit të karbonit përdoren në helmim Kur helmimi duhet të marrë 30 tableta të thëngjillit (edhe pse ka një formulë të caktuar - është që të përdorin 1 tabletë për 10 £ e peshës trupore).

Këto pilula për të derdh një gotë me ujë të ftohtë, llokoçis deri në konsistencën e qull dhe pije. E njëjta zgjidhje e përdorur për Lavage stomakut me ndonjë helm ose kur trupi është pikëza helm. Përdorim qymyr druri aktivizuar në alergji Në ilaçe alergji përdorni dy tableta tri herë në ditë, pas ngrënies. Kursi zhvillohet për dhjetë ditë. Ajo mund të bëhet një herë në gjashtë muaj. Karbonit aktivizohet - përdorim në trajtimin e psoriasis Është e njohur se trajtimi i psoriasis aktivizimit të karbonit që përdoret me sukses për shekuj me radhë.

Ka disa opsione rekomandime. Së pari - 1 kilogram duhet të marrin 1 tabletë e qymyrit. Kjo është pjesë e përditshme. Ajo duhet të llokoçis në një gotë me ujë të zier në temperaturë dhome. Pini përgatitje që rezulton do të marrë tre herë në ditë, rreth 1.5 - 2 orë përpara se të hahet. Ky trajtim duhet të ndjekur për 40 ditë. Por ajo ka nevojë për të kryer një ashpërsi të caktuar. Pra, ju nuk mund të hani ushqime të yndyrshëm dhe i tymosur, në çdo rast nuk duhet të pini alkool dhe produkteve të qumështit. Vini re se kjo metodë nuk mund të përdoret në trajtimin e fëmijëve dhe adoleshentëve nën moshën 15 vjeç.

Metoda e dytë, për të cilin llogaritja duhet të kryhet si më poshtë: 1 tabletë në 10 kg peshë, më pak efektive, por i butë. Për këtë arsye, ajo mund të përdoret për fëmijët. Merrni nevojë qymyr 3 herë në ditë 2 orë pasi të hahet. Për një herë e rekomanduar për të pirë të paktën 20 tableta. Përdorimi i aktivizuar qymyr druri për humbje peshe Ajo është bërë një përdorim popullor i qymyr në qoftë se ju dëshironi të humbni peshë. Kjo metodë është një nga efektiv, si ajo në të njëjtën kohë ndihmon pastruar trupin dhe humbin peshë. Ka shumë mënyra për të humbur peshë, por ato më të zakonshme - që është duke marrë 5 pllaka prej qymyr për gjysmë ore para ngrënies.

Pini ajo ka nevojë për dy gota me ujë të ngrohtë. Përveç kësaj, përdorimi i qymyr rekomandohet pas një kurs të antibiotikëve për të hequr produktet e kalbjes së barnave; pas Angioedema - për të hequr produktet e dekompozimit dhe substancave toksike. Në çdo rast, ju duhet të konsultoheni me ekspertët. Helen,