Fëmijët yndyrë Badger dhe të rriturit me bronkit


Technique Borsuchym yndyrë atje për një kohë të gjatë. Shumë kohë më parë, njerëzit mësuar për të trajtuar atyre sëmundjeve të thjeshta dhe aq komplekse të tilla si tuberkulozi apo tuberkulozi. Me atë që ju lehtë mund të përballen me një kollë, të shëruar djegiet dhe ngrirja, dhe shëruar gërvishtjet dhe shkurtime. Ky ilaç është domosdoshme per trajtimin e sëmundjeve të traktit gastrointestinal dhe është përdorur sukses për bërjen masazh ndryshme dhe maska ​​rinovimin. Me mërzit yndyrë mund të forcojë sistemin imunitar dhe për të rritur qëndrueshmëri. Dhe të gjithë për shkak se ajo është e bazuar në një përbërje të veçantë kimike që lejon Badger yndyrë si një tonik dhe fondet biostimuliruyuscheho.

Gjithashtu, është interesante se ajo mund të marrë ata pacientë të cilët ndaluara të gjithë me yndyrë. Pronat e shërimit të baldosa yndyrë • baldosa yndyrë pasuruar gjak aq e dobishme për trupin me vitamina si vitamina A, C, PP dhe Grupi B. Përveç zbatimit të saj në vjeshtë tocopherol gjakut, acid folik, carotene dhe carotenoids, dhe janë thelbësore për të trupit dhe acide organike makro. • baldosa yndyrë në mënyrë efektive aktivizon metabolizmin e proteinave, forcon mbrojtjet e trupit, stimulon qarkullimin, rrit tonin e përgjithshëm emocional.
Të ftohjet kryesore, duke sjellë shumë probleme për të rriturit dhe fëmijët, është një sëmundje e bronke - bronkit.


Së pari, kur ajo duket e ftohtë, kollë e thatë dhe pastaj hysterically. Kështu temperatura rritet dhe personi përjeton dobësi të përgjithshme, rraskapitje. Bronkit akut është një periudhë prej tri apo katër ditë pas kollë bëhet më i lagësht dhe temperatura zvogëlohet. Me trajtimin e duhur një javë më vonë ju harroni se i sëmurë me bronkit. Metodat e trajtimit të shumë bronkit, një prej tyre - Borsuchym yndyrë. Trajtimi i bronkiale duke përdorur Badger yndyrë Numri Recipe 1 Shkrihet disa qindra gram gjalpë dhe tetë teaspoons e yndyrë baldosa. Kur këto dy komponente arrijnë stadin lëngshme duke shtuar një përzierje të thyer bar çokollatë në copa peshë 120 gram.

Mix përbërësit derisa të shkrihet dhe Puti atje gjashtë lugë kakao, pastaj përzierje përzierje dhe ftoh. Sanduiç me gjalpë e marrë nuk duhet të hani më shumë se tri herë në ditë. Numri Recipe 2 Mix tri pjesë nxisin yndyrë dhe një pjesë mjaltë gëlqere. Përzierje çdo gjë dhe të marrin para mëngjes, drekë dhe darkë. Numri Recipe 3 duhet peretopyty qelqi jo të plotë Badger nutryanoho yndyrë. Ende gjurmë nxehtë përzierje me 2 lugë kakao. Pasi përzierje ka ftohur, shtoni atë 1/3 filxhan lëng aloe dhe përzierje çdo gjë tërësisht. Pastaj pour përzierje në një pjatë qelqi dhe ngrij.

Merrni këtë ilaç duhet një lugë gjelle, duke pirë qumësht të nxehtë. Kjo duhet të bëhet para se ju do të shkoni në shtrat. Pas disa ditësh të kësaj trajtimit bronkit plotësisht të shërohen. Skema trajtojnë yndyrë bronkiale Borsuchym Nëse bronkit ndodh në formën akute të ilaçeve duhet të merret Badger yndyrë dy teaspoons tri herë në ditë, dhe për fëmijët e moshës 10-14 vjet, doza është si vijon: një lugë çaji tri herë në ditë. Nëse fëmija është më pak se dhjetë vjet, në këtë rast duhet të marrë një gjysmë lugë çaji të mjekësisë. Nëse bronkit kronik, atëherë ajo duhet të marrë trajtim mjekim bazuar yndyrë Badger brenda dy javësh, tri herë në ditë.

Fëmijët e vegjël mund të bëjë fasha Badger yndyrë, fërkim mbrapa dhe gjoks, atëherë ata duhet të jetë i sigurt që të vishen në rroba të ngrohta dhe e vuri në shtrat. Kundërindikimet për mërzit yndyrë • alergji; • përdorimi i drogave të tjera të cilat theksojnë mëlçinë; • fëmijët nën tre vjet mërzit yndyrë kundërindikuar. E pra, tani ju e dini se si të bëjnë fëmijët yndyrë baldosa dhe të rriturit me bronkit. A nuk e thyejnë dozen, konsultohuni me mjekun tuaj para se të trajtimit të tyre. Bagirrra123,