Drejtimin për të humbur peshë dhe për të forcuar zemrën


Si joshëse për të hequr qafe paund shtesë dhe për të forcuar muskujt e zemrës! Pra, kjo është me të vërtetë e mundur, dhe të sigurt për ju. Kjo do të ndihmojë në drejtimin dhe në këmbë. Ajo është e njohur mirë se gara është një nga mjetet më të mira për të forcuar zemrën dhe në ditën e shëndetësisë duhet të shkoni jashtë 10.000 hapa. Pra, pse duke e ditur atë, ne nuk e përdorin njohuritë e tyre? Ndoshta dembel ... por ka një program i madh, i projektuar për 29 ditë, e cila ka për qëllim yndyrë gradual djegur, duke humbur peshë dhe forcimin e zemrës. Ajo është projektuar për njerëzit të ulur që rrallë ndihen stërvitje apo jo të përfshirë në sport.

Ka vetëm dy kufizime të arsyeshme në këtë metodë - të moshës më pak se 55 vjet për të parandaluar mbingarkesën. Prandaj, kohëzgjatja e çdo trajnim të tillë është i kufizuar në 30 minuta dhe lejohet të ndërpresë atë në çdo kohë. Në mes të të gjitha klasave të moshës 3 ditë pushim. Mundohuni vraponte për të humbur peshë dhe për të forcuar zemrën, sepse ju keni asgjë për të humbur, dhe për të cilat ju nuk keni nevojë të shkoni nga Igarka në Chita nëpërmjet Moskë ... Çdo gjë me të vërtetë varet nga dëshirës tuaj! Para se të lëvizin për të përqëndrohet në metodat ushqim, para, gjatë dhe pas garës . Ajo është e mirë për të ngrënë asgjë për 1,5 orë për të kandiduar.


Përjashtim - fiq, ata mund të hanë në 15 minuta për të drejtuar. Gjysmë ore para se ai të mund të pijë ujë, por jo sode. Në ditën e trajnimit minimale hani bishtajore, drithërat, frutat dhe perimet e larta në fibra, të gjithë të skuqura, mish yndyrshëm dhe djathë.
Mos pini çaj ose për të kandiduar ose kafe. Është më mirë që të ha mëngjes me oriz të bardhë, kungull i njomë, makarona, shtoni ullinj, domate, grejpfrut ose rrush. Ju mund të hani muffins. Gjatë drejtuar nuk e përtyp, nëse është e nevojshme, të bëjë nja dy gllënjka ujë. Pas vrapim ngrënë një bagel me gjalpë dhe pirë koktej me fruta dhe krem ​​të ulët-yndyrë. Ju mund të pini disa qumësht çokollatë për të shërohem.

Më parë se 2,5 orë pi sode! Dita e parë e klasës. Angazhohen në ecje intensive për 30 minuta me accelerations vogla. Për të shërohem pas shkollës, pini 2 gota me lëng portokalli pa sheqer, duke shtuar pak kripë. Tre ditët e pushimit gjatë së cilës 2 herë në ditë, pije limon balsam ekstrakt në qoftë se ju të ngushtë veten do të ndiheni mirë. 2 h. L. degët e tij dhe e lë imët pres, derdh 200 ml ujë të vluar, të rrjep për gjysmë ore, thahet pastrimi për me napë dhe pini një gjysmë gotë. Dita e dytë e klasës. 7 minuta më këmbë, pastaj shkund për 2 minuta; * 8 minuta ecje, 2 minuta running lehtë; 7 minuta më këmbë, pastaj shkund 1 minutë; 4 minuta më këmbë për të rikthyer frymëmarrjen.

Tre ditët e pushimit Dita e tretë e klasës. 7 minuta ecje, vrapim 4 minuta; 7 minuta ecje, vrapim 3 minuta; * 6 minuta ecje, 10 sekonda përshpejtim kur running; * 4 minuta ecje, 5 sekonda e nxitimit. * 4-minuta në këmbë për të rivendosur të marrë frymë. Tre ditët e pushimit. Dita e katërt e klasës. * 6 minuta ecje, si shumë minuta vrapim; 7 minuta ecje në 3 minuta vrapim; * 3 minuta ecje, si shumë minuta vrapim; * 4-minuta në këmbë për të rivendosur të marrë frymë. Tre ditët e pushimit. Dita e pestë e klasës. * 3 minuta, 8 minuta vrapim; * 3 minuta, 15 sekonda nxitim; * 3 minuta, 10 sekonda nxitim; * 3 minuta, 9 sekonda nxitim; * 5 minuta më këmbë, 7 sekonda nxitim; 5 minuta ecje, vrapim për 1 minutë; * 2 minuta për të rikthyer frymëmarrjen.

Tre ditët e pushimit. Dita e gjashtë e klasës. 5 minuta ecje, dyfishi i kohës - vraponte për sport; 5 minuta ecje, vrapim 7 minuta; * 3 minuta ecje për të rikthyer frymëmarrjen. Tre ditët e pushimit. Ditën e shtatë i klasës. 4 minuta ecje, vrapim 15 minuta; * 3 minuta, 5 minuta vrapim; * 3 minuta ecje për të rikthyer frymëmarrjen. Pini 2 gota lëng portokalli pa sheqer, duke shtuar pak kripë. Tre ditët e pushimit në shëndet të mirë, të marrë 2 herë në infuzion ditë e ca balsam, oe limon. Për këtë 3 orë. L. degët e tij dhe e lë imët pres, derdh 200 ml ujë të vluar, thith 35 minuta, tendosje dhe pini një gjysmë gotë në një kohë.

Dita e tetë e klasës. * 3 minuta ecje, 23 minuta vrapim. 4 minuta ecje për të rikthyer frymëmarrjen. Mundohuni të rrjedhshëm për të djegur yndyrë dhe për të forcuar zemrën! Alexander,