Jo-kirurgjikale, zgjerimi natyrisht gjirit


Zemrat e harlisur dhe të bukur - ëndrra e çdo gruaje! Shumë prej tyre janë kthyer në kirurge plastike, por kjo nuk e zgjidh problemin, por vetëm të shkaktojë probleme në të ardhmen. Rreziku i komplikimeve gjatë ushqyerjes me gji është mjaft i madh. Mjekësi alternative tradicionale - njerëz. Këshilla e saj do të tregoj se si të natyrshme rritjen e gjirit, sepse të gjitha komponentët janë burime absolutisht natyrore! Siç është, ju do të mësojnë nga artikullin "Jo-kirurgjikale, zgjerimit të gjirit natyrisht." Mjetet juridike popullore për zgjerimin e gjirit 1. rrënjët Mallow. Për të filluar, të larë dhe e presin. Pastaj, 5 lugë përzierje hedh në ujë të valë dhe kuzhinier për 15 minuta.

Prisni derisa supë ka ftohur, tendosje dhe të marrë 4 herë në ditë për një filxhan çerek. Bëhem i lagur një leckë, e vënë në gji dhe të mbuluar me fletë metalike. Ndiqni këtë procedurë çdo ditë për një muaj. Pas një muaji nga marrja bëjë pushim javor. Për të marrë rezultat, mallow përdoret për rreth një vit. 2. Pini 1 vezë natën çdo ditë. 3. mënyrë të natyrshme për të rritur gjoksin - pini lëng të freskët lakër. Kjo është vetëm ajo duhet të bëhet çdo mëngjes dhe mbrëmje, një gjysmë gotë. Në natën lë lakër të bashkëngjitni gjirit. 4. Në një gotë squeezing limon dhe derdh 200 gram ujë. Çfarë do të ishte më e këndshme për të pirë, shtoni një lugë mjaltë. 5.


Koha e gjumit hani 30-50 gram mish i gatuar pule. 6. kone hop. Kone rënie mbrëmje në një termos dhe të mbushur me ujë të valë. Dërgo vendas nate. Pini 3 herë në filxhan ditë, një e treta. Ndiqni rekomandimet, të marra çdo ditë për 3 javë, 4 javë - një pushim. Kohëzgjatja e marrjes gjashtë muaj, çdo muaj. Gjatë trajtimit ju do të ndjeni në dorë si shpim të lehtë në gjoks. Shtim 7. Jo-kirurgjikale gjirit ofron brenda natës përditshme fërkim gjalpë kakao. 8. Mix në nettles barabarta proporcion, gëlqeres dhe dragua. Derdhi përzierje çdo ditë në 01:00 litër ujë të valë. Marrë 3 herë në ditë. Aplikimi kurs 3 muajt e fundit, me një interval prej 1 jave.

Një tjetër përzierje e bimëve mund të përdoret si një çaj. Gjithashtu pini për një muaj një prej bimëve. 9. Merrni 500 gram. kajsi të thata, arra (ose lajthi), mjaltë dhe limon tre. Limon mish i grirë me kajsi të thata dhe arra, të vënë atje mjaltë dhe përzierje tërësisht. Duke rezultuar në masë në frigorifer. Merrni natë, çdo ditë për një lugë gjelle. 10. Grass pranga shkëlqyer. Krijoj 2 lugë. lugë bar të thatë në një pintë ujë të valë. Të sjellë një çiban dhe të lejojë që të qëndrojnë. Pini pranga çdo ditë, tri herë në ditë për 3 muaj. Çdo muaj, të bëjë një pushim për 1 javë. 11. Zgjerimi i gjirit është e mundur me vajra natyrore hop kone.

Përgatitja ajo mund të jetë në shtëpi. Tre-litër jar në gjysmë të mbushur kone dhe plotësoni në krye të vajit të rafinuar perimesh. Mbylle mënyrë që ajri nuk depërtojnë dhe për të hequr të errët për 2 javë. Përmbajtja duhet të përzierje për që të kthehet në bankë çdo ditë. Në fund të magazinimit, filtër të naftës dhe gunga e shtrydh. Fshij gjinjve tuaj çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje. 12. rrënjë dhe gjethet e bedrentsa bar. Ground dhe derdh një litër ujë të ftohtë në një tenxhere smalt. Kuzhinier për 10 minuta në ngrohje të ulët, pasi sjellë një çiban. Merrni 4 herë në ditë, gjysmë gotë në mes të ngrënies.

Pastaj thith një leckë pambuku në tretësirë ​​dhe të bashkangjisë në gji gjatë natës. 13. Një pintë e vluar krijoj ujë Kale deti thatë. Le të qëndrojë lakër, dhe pastaj shtrydh. A kompresa të ngrohta në zemrat e tyre. Për efekt më të mirë, të përfundojë një shall të ngrohtë. Në mëngjes të hequr përfundojë dhe njomet gjoks krem ​​yndyrë. 14. Përgatitja e një përzierje të thatë e bimëve. Mix në proporcione të barabarta, i urtë, fenugreek, lirit, HOPS kone, borzilok, rrënjë angelica dhe fara kopër. Bluaj në një pluhur në një mulli kafeje. Përzierje me mjaltë dhe të marrë 3-4 muaj për 2 herë në ditë për një lugë çaji në një vakt. 15.

Përgatitja e një përzierje prej 50 gram. rigon, 50 oz. liquorice dhe 50 oz. hop kone. Dy lugë përzierje gatuar të krijoj një litër ujë të valë dhe të lënë të mbush brenda natës. Merrni tretësirë ​​ngrohtë tre herë në ditë në mes të ngrënies. Trajtimit të zgjasë rreth 6 muaj. Çdo muaj, të bëjë një pushim për një javë. Zgjerimi 16. Jo-kirurgjikale gjirit - janë ushtrime fizike që ndihmojnë për të rritur volumin e saj dhe për të rritur pr
uzhnist. Lidhu duart para gjoksit, pëllëmbët duhet të tjerë kundër njëri-tjetrit. Merrni dorën theksimi në dorë, pastaj relaksoheni dorën tuaj. Bëni këtë pjesë e ushtrimit të ushtrimeve të përditshme në mëngjes. 17.

Muskujt gjoks Mbështetje dinjitoz do të ndihmojnë në ngritjen e trap. Ky ushtrim nga një për çdo dorë. Ngre lart dhe ngadalë ul, dredha-dredha kokën. 18. Vendos këmbët tuaja sup width larg, për 2-3 minuta dhe të bëjë stërvitje "gërshërë". 19. Vidzhymaytesya, ky ushtrim gjithashtu të forcojë muskujt gjoks. 20. Mundohuni të sjellë teh përsëri së bashku.

Metodat tradicionale dhe ushtrim do medoemos natyror shtim jo-kirurgjikale të gjirit në vëllim. Por ju duhet të jenë të durueshëm, sepse rezultati do të jetë e dukshme vetëm pas një kohë mjaft të gjatë. Me pajtim të vazhdueshëm me rekomandimet brenda 3-4 muajve, rritjet e gjirit nga 1 madhësi.

Anna