Alkoolizmi - Trajtimi mjetet juridike popullore pa pëlqimin e pacientit - një ringjallje, tërheqja nga qejf


Praktikë, ka dy mënyra për të trajtuar alkoolizmi. Trajtimi i parë është kryer pa dijeninë e një alkoolike (ai nuk e kuptojnë që trajtohen) dhe me pëlqimin e tij dhe pacientit të njohur. Kjo është ajo që ne po flasim për në artikullin "alkoolizmit - mjeteve juridike Mjekimi popullore pa pëlqimin e pacientit -! Një ringjallje, tërheqjen nga qejf". Metoda e parë është përdorur kur një person nuk e konsideron veten të sëmurë dhe nuk duan të jenë të trajtohen. I dytë është përdorur kur dëshira e pacientit për të lënë alkoolin është, por ajo nuk punon. Metoda e "Unbeknownst" shumë të veçantë, por mund të kapërcyer alkoolizmit dhe të destinuara për trajtimin, ringjallje graduale, tërheqjen nga qejf njeri pa dijeninë e tij.

Ai dy herë e mirë se malozatraten, sepse ju nuk keni nevojë për të shpenzuar para për të profesionistëve të shërbimeve, dhe mjetet juridike popullore janë të njohura, janë mjaft të lirë. Alkoolizmi - Trajtimi i pacientëve me pa mjetet juridike të njohura popullore "Tretësirë ​​e bedbugs" . Mjet është shumë efektive për shkak se pacientët shkakton neveri të alkoolit, kohëzgjatjen e trajtimit - disa javë apo disa muaj. Për prodhimin e këtij produkti duhet të arrijë 15-30 mete gjelbër (ata janë gjetur në shkurre, të tilla si mjedër) dhe menjëherë të vënë ato në vëllim vodka në litra dysheme. Le të qëndrojë Vodka 2-3 ditë, pasi që ajo mund të jepen pacientit për të pirë.


Një numër i mjaftueshëm i infuzione - 50g. Vetëm mos harroni - mos të flasim për të pacientit për atë që është ende. Rrënjët e bimëve lëpushë . Rrënjët e thatë pluhur e numrit lëpushë 1. lugë e mbushur 200g. ujë, vlim për ngrohje të ulët për 5 minuta dhe të insistojnë 01:00. Pastaj tendosje supë dhe vënë në frigorifer. Supë përdorur të përziera me vodka në një raport 1. lugë supë në 200g. vodka. Supë lëpushë nevojë pidmisyty pa u vënë re nga pacienti. Marrja e një "vodka" zakonisht shkakton të përzier, të vjella kalon nga. Nëse vazhdimisht e përsëris këtë procedurë, ju mund të arrijë daljen e refleksit të vjella të alkoolit.

Megjithatë, të vjella është shkaktuar edhe pa shtimin e vodka lëpushë. Mos harroni se lëpushë toksike në mbidozë është e papranueshme për të bërë më shumë 2Art. spoonfuls e supë në një kohë. Mushroom "beetle" . Këto kërpudhave mund të hani një të tillë normale. Cap ka një diametër kërpudhat 3-7sm në skajet e gri-kafe, vezak, errët qendër kapak të mbuluar shkallët e tij të vogla ngjyrë kafe. Recipe i këtij kërpudhave destinuar edhe vetem per trajtimin e alkoolizmit pa pëlqimin e pacientit. Përdorimi i pacientit gatuar apo skuqur kërpudha me helmim alkoolit duke shkaktuar organizëm. Avantazhi i fondeve që aksioni i kërpudhat vazhdon për disa ditë, dhe në qoftë se në ditën e ardhshme pas marrjes kërpudhat sëmurë përsëri të marrë të vjetër, të gjitha simptomat përsëritet me të njëjtën fuqi.

Infuzion i trumzë kur merret me alkool gjithashtu shkakton të përzier dhe të vjella të rënda. Infuzion është shtuar direkt në shishe vodka, por në mënyrë që pacienti nuk e sheh dhe nuk e di atë. Për të bërë këtë infuzion duhet të derdh një gotë 3. lugë çaji trumzë, të mbuluar me ujë dhe të mbuluar të valë. Supë është gati për orë të tëra. Ajo duhet të jetë "sekret" për të dhënë për të bërë supë 1 tbsp. lugë dy herë gjatë ditës. Kur ju duhet të jepni për të pirë vodka. 15-20 ml është e mjaftueshme për paraqitjen e përgjigjes gag dhe dhimbje jo shumë në stomak pas gjysmë ore. Kursi i trajtimit duhet të jetë çdo ditë për një javë.

Por nëse sigurisht nuk është e kombinuar me pirja e alkoolit, ajo duhet të zgjasë muaj. Trajtimi infuzion i trumzë është i kundërindikuar tek pacientët të cilët kanë sëmundje tiroide, diabet, hipertension, tuberkulozi pulmonar, astmës bronkiale, ulçerë stomakut ose duodenale ulçerë. Infuzion i piper i kuq . Ilaç popullore me përvojë në trajtimin e alkoolizmit pa pëlqimin e pacientit. Për të përgatitur tretësirë ​​e piper i kuq duhet të marrë 0,5 litra 60% alkool dhe derdh atë në pluhur speca të kuq në sasi prej 1 përqind. lugë. Mjet do të jetë gati brenda dy javësh. Dozimi para - dy ose tre pika tretësirë ​​në 1 litër alkool.

Filloni duke përdorur disa në një mënyrë, kur papritmas një njeri ajo nuk ka punë, atëherë para se të aplikoni përbërjen ndryshme presë dy javë.
Di më shumë rëndësi, se rimëkëmbja, heqja e pijshëm njeriu vështirë ju keni filluar, por një fillim - si ne e dimë se është gjysma e betejës. Gjysma e dytë - këmbëngulje. Diana,